MDDr. Jiří Jandl

trhám dobře, trhám rád

Chci se objednat
vaše hodnocení ***** komentáře

Vzdělání

Lékařská fakulta, Masarykova univerzita Brno, obor Zubní lékařství, 2011

Stáže a pracovní zkušenosti

  • Stomatochirurg na Klinice ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK, 2013 – doposud

Jazykové dovednosti

  • Angličtina

Specializace

MDDr. Jiří Jandl pracuje v: Praha 8 – Karlín

Hodnocení

Označte počet hvězdiček
Odeslat

Jitka M.     |    
12.02.2024

*****

Pan doktor má heslo: "trhám dobře, trhám rád", trochu bych to pozměnila: "trhám rád a trhám SKVĚLE". Termín jsem měla asi dva měsíce a poslední týden jsem strachy skoro nespala (protože když mi trhali zub před asi patnácti lety naposledy, tak to byl hodinový horor na křesle a asi čtrnáct dní bolestí, než se to srovnalo). Ale teď byl zub prasklý na dva kusy, tak musel ven. Pan doktor si to připravil, dvakrát zapáčil, trochu pozašil a šla jsem domů. Žádná bolest, první večer pusa trochu oteklá, od té doby pohoda. Rozloučili jsme se s tím, že se pokud možno už nechceme vidět, ale kdyby došlo na nejhorší, tak jedině k němu!

Jaroslav N.     |    
01.02.2024

*****

Pan doktor je opravdu Pan doktor. Úžasný a skvělý člověk. Děkuju za sebe a hlavně za dceru. Doporučuji.

Sabina F.     |    
08.12.2023

*****

Velmi mi vyhovoval lidský přístup pana Jandla. Vše vysvětlil, předem v průběhu vždy upozornil na to co a jak přijde. I přes to, že trhání osmiček není obecně příjemná věc, pan Jandl svým vtipem a lidumilným přístupem vše asi tak o 100% zlepšil. Doporučila bych všem, kteří hledají odborníka s lidskou tváří, podstoupit zákrok právě u něj.

Irena S.     |    
29.04.2023

*****

Pan doktor je úžasný, hovoří s pacientem, vše vysvětluje popisuje co bude dělat, do hovoru vloží něco vtipného. Hlavně při zákroku nic nebolí. Kéž by bylo takových lékářů víc. Moc děkuji.

Zdeněk N.     |    
20.04.2023

*****

Poprvé v životě bych si zubařský zákrok zopakoval. Normálně mám ze zubaře takovou hrůzu, že jsem sám sebe překvapil, že jsem neutekl z čekárny, ale po injekcích už to bylo jako jízda zábavním parkem. Z pana doktora čiší nadšení, klid, sebevědomí, vtip. Trhal mi 3 osmičky včetně zbytku po trhání od jiného doktora. 6 injekcí, 11 stehů a uteklo to jako voda. O panu doktorovi by někdo měl natočit minimálně krátký klip, ne-li seriál z pohledu pacienta. Jestli máte osmičky, běžte si je sem nechat vytrhnout.

Zobrazit další hodnocení