MDDr. Jiří Jandl

trhám dobře, trhám rád

Chci se objednat
vaše hodnocení ***** komentáře

Vzdělání

Lékařská fakulta, Masarykova univerzita Brno, obor Zubní lékařství, 2011

Stáže a pracovní zkušenosti

  • Stomatochirurg na Klinice ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK, 2013 – doposud

Jazykové dovednosti

  • Angličtina

Specializace

MDDr. Jiří Jandl pracuje v: Praha 8 – Karlín

Hodnocení

Označte počet hvězdiček
Odeslat

Ivana N.     |    
15.11.2022

*****

Pan doktor Jandl je doslova "machr" ve svém oboru. Mé obavy před extrakcí skryté ležaté osmičky byly naprosto zbytečné. Díky jeho empatii, povzbuzování a vtipným komentářům jsem úplně zapomněla na nepříjemnost zákroku. Potvrzuji pravdivost jeho motta, že trhá rád, výborně a bez komplikací. Dokonce se budu těšit na příští návštěvu. Oceňuji profesionální přístup celého týmu Dent Medico - lékař, sestřičky, recepce a vřele Vás doporučuji všem!

Martin S.     |    
16.09.2022

*****

Profík, kterého ta práce baví. A jeho vtipný peprnější slovník mně fakt bavil, nebýt dvou vytržených zubů, pozvu pana doktora za odměnu na pivo :-)

Zdeněk .     |    
08.09.2022

*****

Pan doktor je profesionál ve všech směrech. Věnoval mi maximum svého času a vysvětlil celý postup extrakce i možných komplikací. Vše proběhlo bezbolestně, s vtipem a v uvolněné atmosféře. Opravdu se těším na příští návštěvu!

Marek M.     |    
05.09.2022

*****

Kdyby mi nebylo líto těch zubů, nechám si vytrhat celou hubu, jen abych se mu dostal na křeslo. :-) Profík, který si s vámi rád pokecá. Zasmějete se a máte chuť se objednat na další zákrok. Zuby jsou tak trochu prevít a tohle je víla, která se nám to snaží usnadnit. Pane doktore, děkujeme za Vás.

Martina H.     |    
24.08.2022

*****

Pouze 5 hvězdiček nestačí, mělo by jich být minimálně 10! Vytrhnutí 13 zubů v horní čelisti a instruktáž s nasazením dočasné celkové náhrady během 1,5 hodiny, to je výkon mistra ve svém oboru. V celém Plzeňském kraji odmítali toto udělat, pan doktor to zvládl levou zadní a ještě jsme se u toho zasmáli . První lékař, kterého jsem musela radostí obejmout, protože jemu záleží na člověku a pokud to je alespoň trochu možné, tak vám ve všem vyjde vstříc. Dojíždím za ním 120 km a nelituji ani jediné minuty strávené na cestě, protože je to Bůh mezi zubaři ❤️

Zobrazit další hodnocení