MUDr. Lina Velková

„Za svými lékaři si stojím“

Chci se objednat
vaše hodnocení ***** komentáře
  • V roce 1996 jsem se stala odbornou asistentkou na oddělení záchovné stomatologie Stomatologické kliniky 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Od té doby se ze mne stal záchovný stomatolog tělem i duší.
  • V roce 2006 jsem se z pověření děkana stala členkou zkušební komise Univerzity Karlovy pro magisterské studium oboru stomatologie.
  • V témže roce jsem obdržela nabídku odborně se podílet na zrodu nového konceptu soukromé stomatologické kliniky DENT MEDICO. Přijala jsem ji, protože mne lákala kvalitní a moderní stomatologie. Navíc se mi zde otevřela možnost ověřit si, jak absolventi obstojí v náročné praxi kliniky s přísně nastavenými standardy stomatologické péče a klientského přístupu.
  • Nyní tedy s některými bývalými studenty spolupracuji. Stali se mými kolegy a s uspokojením mohu sledovat a ovlivňovat jejich další odborný růst.

„Má práce je mi koníčkem. Velkou vášní zůstalo čtení, hudba a zejména cestování. Sama jsem zdolala některé vysněné vrcholy Kavkazu a Pamíru a nyní pomáhám svým synům úspěšně „zdolat“ vrcholové mezinárodní hudební soutěže.“

Specializace

MUDr. Lina Velková pracuje v: Praha 8 – Karlín

Hodnocení

Označte počet hvězdiček
Odeslat

Monika M.     |    
01.02.2023

*****

K paní doktorce Velkové jsem se dostala po preventivní prohlídce u své zubařky, která mi doporučila endodontické ošetření jednoho zubu. A vzhledem k tomu, že moje zubařka na klinice končila, paní doktorka Velková si mě už nechala u sebe, za což jsem doteď vděčná. Je to naprostý profesionál, kterého ještě k tomu práce baví. Při každém vyšetření postupuje pečlivě a zároveň jde vidět, že to má všechno v ruce, takže ošetření je vždy velmi pečlivé a zároveň to "odsejpá" :) Paní doktorce důvěřuji a jsem opravdu vděčná, že mám tak dobrého dentistu. Musím také pochválit sestřičku, která je velmi šikovná a zkušená. S paní doktorkou tvoří super tým. Děkuji!

Eva L.     |    
22.11.2022

*****

Paní doktorka Lina Velková je vynikající odbornice. Je velmi empatická a v její péčí se cítím opravdu bezpečně. Nemohu opomenout také její velmi sympatickou a milou sestřičku, která se o mě skvěle stará. Ráda a pravidelně do centra Dent Medico chodím a již nemám strach z návštěv "zubaře". Jako poděkování posílám můj úsměv, za kterým vděčím právě Vám a vašemu týmu v Dent Medico Karlín. Srdečně a s úctou Eva Lauko

Blanka P.     |    
03.10.2020

*****

K p. doktorce Velkové jsem byla doporučena k ošetření zubního kanálku, který mi nebyl odborně a kvalitně ošetřen. Měla jsem na vybranou-nechat si udělat opravu zubních kanálků, nebo přijít o zub. Paní doktorka Velková má velice hezký přístup, takže mě okamžitě zbavila strachu. Musela odstranit původní ošetření kanálků, což bylo hodně náročné, no nakonec se vše podařilo a já mám doteď a už je to několik let zub funkční a v pořádku. Paní doktorka je odborně i lidsky na vysoké úrovni. Mohu ji všem pacientům, kterým záleží na svém zdraví upřímně doporučit. Tady si zaplatíte za vysokou kvalitu a odbornost.

Iveta P.     |    
30.11.2017

*****

Paní doktorka Velková mi dobře provedla náročný endodontický zákrok při němž mi zachránila horní pětku, při výkonu byla velmi milá, příjemná a ochotná. Milejší lékařku neznám. Děkuji Vám, paní doktorko.

Tomáš C.     |    
15.06.2017

*****

Paní MUDr. Velkové rád bych tímto velice poděkovol, že se mě ujala s ořetřením mých zubů. Líbí se mi profesionalita, rychlost a ochota pomoci klientovi. Opět se těším na další návštěvu.

Zobrazit další hodnocení