As. MUDr. Lina Velková

„Za svými lékaři si stojím“

Chci se objednat
vaše hodnocení ***** komentáře
  • V roce 1996 jsem se stala odbornou asistentkou na oddělení záchovné stomatologie Stomatologické kliniky 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Od té doby se ze mne stal záchovný stomatolog tělem i duší.
  • V roce 2006 jsem se z pověření děkana stala členkou zkušební komise Univerzity Karlovy pro magisterské studium oboru stomatologie.
  • V témže roce jsem obdržela nabídku odborně se podílet na zrodu nového konceptu soukromé stomatologické kliniky DENT MEDICO. Přijala jsem ji, protože mne lákala kvalitní a moderní stomatologie. Navíc se mi zde otevřela možnost ověřit si, jak absolventi obstojí v náročné praxi kliniky s přísně nastavenými standardy stomatologické péče a klientského přístupu.
  • Nyní tedy s některými bývalými studenty spolupracuji. Stali se mými kolegy a s uspokojením mohu sledovat a ovlivňovat jejich další odborný růst.

„Má práce je mi koníčkem. Velkou vášní zůstalo čtení, hudba a zejména cestování. Sama jsem zdolala některé vysněné vrcholy Kavkazu a Pamíru a nyní pomáhám svým synům úspěšně „zdolat“ vrcholové mezinárodní hudební soutěže.“

Specializace

As. MUDr. Lina Velková pracuje v: Praha 8 – Karlín

Hodnocení

Označte počet hvězdiček
Odeslat

Iveta P.     |    
30.11.2017

*****

Paní doktorka Velková mi dobře provedla náročný endodontický zákrok při němž mi zachránila horní pětku, při výkonu byla velmi milá, příjemná a ochotná. Milejší lékařku neznám. Děkuji Vám, paní doktorko.

Tomáš C.     |    
15.06.2017

*****

Paní MUDr. Velkové rád bych tímto velice poděkovol, že se mě ujala s ořetřením mých zubů. Líbí se mi profesionalita, rychlost a ochota pomoci klientovi. Opět se těším na další návštěvu.

Marek Ř.     |    
10.05.2016

*****

Paní MUDr. Velková je naší rodinnou lékařkou již mnoho let, navštěvujeme ji i s dětmi a jsme s ní velmi spokojeni. Je na nás někdy přísná, ale tak to má být, zuby máme jen jedny a ona pro ně dělá to nejlepší. Děkujeme, že ji máme. Btw. vše co mi doposud spravovala, tak perfektně funguje a nemám nejmenší problém, klobouk dolů ve srovnání s tím, co jsem před tím zažíval.

Petr K.     |    
27.02.2016

*****

Není co dodat. Pokud chcete nejlepšího zubaře, je to právě MUDr. Velková. Dostatečně příjemná na to, abych to ošetření zvládnul, s dostatečným respektem na to, abych se o své zuby staral :-) Děkuji

    |    
29.04.2015

*****

Nase osetrujici lekarka, pani Dr. Velkova je nasi lekarkou jiz 10 let a jsem maximalne spokojen!!

Zobrazit další hodnocení