Vrchní sestra stomatologie

úsměv to řekne za Vás

V rámci naší silně se rozvíjející společnosti hledáme vhodné kandidáty/ky do vedoucí/manažerské pozice Vrchní sestry.

Na pozici Vrchní sestry hledáme především vedoucího pracovníky a lídra, který má rád výzvy. Hledáme člověka s otevřenou myslí a schopností vést a řídit středně velký tým.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Řízení, koordinace a kontrola nad prací zubních instrumentářů/ek a zdravotních sester/bratrů
  • Evidence a správa zdravotnických dokumentů (BTK, HEŘ, SUKL, SUJB aj.)
  • Zajišťovat a zodpovídat za hladký chod zdravotnického provozu.
  • Personální agenda středního i vyššího zdravotnického personálu.
  • Administrativní činnost spjatá se zdravotnickým provozem kliniky.

Co nabízíme?

  • Zázemí stále se rozvíjející a stabilní společnosti
  • Možnost podílet se na chodu a vedení kliniky
  • Podporu managementu a vedení společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké benefity
  • Firemní notebook, mobilní telefon včetně neomezeného tarifu
  • Vynikající dopravní dostupnost a moderní prostředí kliniky

Co požadujeme a jaké dovednosti u nás uplatníte?

  • Vzdělání v oboru s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání
  • Zkušenost s vedením malého až středně velkého nelékařského týmu
  • Zkušenost s asistencí u zubního lékaře (výhodou)
  • Organizační dovednost
  • Proklientské cítění
  • Flexibilitu a ochotu přijmout zodpovědnost
  • Pragmatické myšlení
  • Uživatelskou znalost práci na PC

Zaujala vás tyto nabídka a chcete se dozvědět víc? Zašlete nám svůj strukturovaný profesní životopis na adresu prace@caremedico.cz

Zasláním životopisu nám dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, pouze za účelem tohoto výběrového řízení a následně skartovány.