U nás jste v bezpečí

Neodkládejte Vaší návštěvu u zubního lékaře. Jsme tu pro Vás!

úsměv to řekne za Vás

Vážení klienti,

jsme tu stále pro Vás a i nadále dbáme na Vaše zdraví i Vás úsměv.

Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě

Chráníme Vás i naše lékaře. Proto i nadále dodržujeme zvýšená hygienická opatření. Disponujeme respirátory třídy FFP2 a FFP3, štíty, ochrannými brýlemi, dezinfekcí, rouškami, dvojími rukavicemi a naše sterilizační místnosti jedou na plné obrátky.

Komentář z našeho Facebooku od paní Markéty z 23. března

Bezpečná cesta

Nejbezpečnější cesta k nám je autem. Na všech našich pobočkách je pro Vás k dispozici soukromé parkoviště, které se nachází přímo v areálu našich klinik. Vnitřní parkoviště na pobočce Karlín je pravidelně dezinfikováno a čištěno. Celá Vaše cesta z parkoviště až do ordinace je na všech našich pobočkách zcela bezdotyková.

Sterilní prostředí

Při vstupu do našich klinik se budete nacházet v maximálně sterilním prostředí. Neustále dezinfikujeme všechny povrchové materiály od recepce, přes toalety, ordinace až po naše chodby. Pravidelně větráme a naše ordinace jsou po každém klientovi kompletně dezinfikovány a sterilizovány.

Jaká další bezpečnostní opatření jsme zavedli?

  • Každému klientovi je u vstupu změřena tělesná teplota.
  • Personál i lékaře pravidelně monitorujeme a všem zaměstnancům měříme tělesnou teplotu.
  • Omezili jsme kapacitu míst k sezení, dbáme na dodržování rozestupu.
  • Na našich recepcích a toaletách je pro Vás k dispozici dezinfekce.
  • Díky naší elektronizaci jsme z velké části omezili „papírování“.
  • Trváme na tom, aby naši klienti při vstupu na kliniku měli zakrytá ústa i nos. Pokud tomu tak nebude, nebude klientovi umožněn vstup a bude odmítnut.
  • Noví klienti a klienti, kteří u nás déle jak 1 rok nebyli k nám nemusí chodit na ošetření o 15 minut dříve. Vyplňte anamnestický dotazník a souhlas s poskytováním informací z pohodlí domova! Více zde.

Poskytujeme komplexní péči v plném rozsahu

Našim klientům poskytujeme komplexní péči v plném rozsahu od dentální hygieny až po chirurgické či protetické práce. Objednání je na čas a bez čekání.

„I nadále dodržujeme zvýšená hygienická opatření a dbáme na jejich důsledné plnění. Děkujeme Vám za spolupráci. U nás jste v bezpečí.“ Tým CARE MEDICO