U nás jste v bezpečí

Neodkládejte vaší návštěvu u zubního lékaře.

Úsměv to řekne za Vás.

Jsme tu stále pro vás. Neodkládejte svou návštěvu u zubního lékaře či dentální hygienistky. Jsme připraveni chránit vás, vaše zdraví a váš úsměv. I nadále poskytujeme maximální a profesionální péči v bezpečených prostorách naší privátní kliniky DENT MEDICO.

Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě

Chráníme vás i naše lékaře. Již od února 2020 dodržujeme zvýšená hygienická opatření. Disponujeme respirátory třídy FFP2 a FFP3, štíty, ochrannými brýlemi, dezinfekcí, rouškami, dvojími rukavicemi a naše sterilizační místnosti jedou na plné obrátky.

Komentář z našeho Facebooku od paní Markéty z 23. března

Bezpečná cesta

Nejbezpečnější cesta k nám je autem. Na všech našich pobočkách je pro vás k dispozici soukromé parkoviště, které se nachází přímo v areálu našich klinik. Vnitřní parkoviště na pobočce Karlín je pravidelně dezinfikováno a čištěno. Celá vaše cesta z parkoviště až do ordinace je na všech našich pobočkách zcela bezdotyková.

Sterilní prostředí

Při vstupu do našich klinik se budete nacházet v maximálně sterilním prostředí. Neustále dezinfikujeme všechny povrchové materiály od recepce, přes toalety, ordinace až po naše chodby. Pravidelně větráme a naše ordinace jsou po každém klientovi kompletně dezinfikovány a sterilizovány.

Bezpečnostní opatření

 • Každému klientovi je u vstupu změřena tělesná teplota.
 • Klienti si na recepci mohou zakoupit respirátor FFP2 pro sebe i své blízké.
 • Veškerý personál pravidelně testujeme pomocí antigenních testů každý třetí den.
 • Většina našeho zdravotnického personálu je již očkováno.
 • Personál i lékaře denně monitorujeme a všem zaměstnancům měříme tělesnou teplotu.
 • Omezili jsme kapacitu míst k sezení, dbáme na dodržování rozestupu.
 • Na našich recepcích a toaletách je pro vás k dispozici dezinfekce.

Potvrzení o lékařském ošetření

V případě, že na cestu k nám potřebujete potvrzení o plánovaném lékařském ošetření, neváhejte se obrátit na naší recepci. Potvrzení vám zašleme prostřednictvím e-mailu.

Nařízení pro klienty

 • Trváme na tom, aby naši klienti při vstupu na kliniku měli zakrytá ústa i nos dle aktuálního nařízení vlády České republiky.
 • Pro klienty, kteří nemají dostatečnou ochranu dýchacích cest je umožněno na recepcích zakoupit respirátory FFP2 pro sebe i své blízké.
 • Omezili jsme vstup doprovodů klienta.
 • Noví klienti a klienti, kteří u nás déle jak 1 rok nebyli k nám nemusí chodit na ošetření o 15 minut dříve. Vyplňte anamnestický dotazník a souhlas s poskytováním informací z pohodlí domova! Více zde.

V případě, že klient nebude respektovat aktuální opatření, nebude klientovi umožněn vstup a bude odmítnut.

Poskytujeme komplexní péči v plném rozsahu

Našim klientům poskytujeme komplexní péči v plném rozsahu od dentální hygieny až po chirurgické či protetické práce. Objednání je na čas a bez čekání.

„Jsme maximálně vybaveni a připraveni vám i nadále poskytovat komplexní, bezbolestnou, profesionální a nadstandardní péči. Neodkládejte svou plánovanou návštěvu. U nás jste v bezpečí“ Vaši lékaři včele s vedoucí lékařkou MUDr. Linou Velkovou a celým týmem CARE MEDICO

Antigenní testování

Spojme síly v boji proti pandemii COVID-19 a staňme se vzorem pro společnost. Můžete využít antigenní testování schválenými a certifikovanými testy před nebo během vašeho ošetření. Test je zdarma (hrazen ze zdravotního pojištění) a součástí výsledku obdržíte certifikát s vaším výsledkem. Pro nepojištence, nebo pro klienty, který v posledních 90 dnech měli pozitivní PCR test je antigenní test zpoplatněn částkou 400 Kč.

Pobočka Wilsonova Praha 2 Pobočka Karlín Praha 8 Pobočka Chodov Praha 4
Na přilehlém parkovišti provozujeme certifikované odběrové a očkovací centrum. Můžete se objednat online. V případě nedostupných termínu mají klienty naší kliniky CARE MEDICO přednost a zdravotnický tým odběr provede i přestože nejste objednaní. Pokud odběrové místo není k dispozici antigenní test na žádost provede váš ošetřující lékař. Odběrové místo najdete v prostorách átria Zirkon Office Center vedle vstupu na recepci kliniky DENT MEDICO. Odběrové místo je k dispozici dle volných kapacit našeho vyškoleného zdravotnického personálu. V případě, že personál v odběrovém místě není k dispozici antigenní test na žádost provede váš ošetřující lékař. Antigenní testování provede váš ošetřující lékař během vašeho plánovaného ošetření.

Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit. Můžete nás kontaktovat telefonicky na čísle +420 225 990 990, vyplňte kontaktní formulář nebo nám pošlete e-mail na adresu recepce@dentmedico.cz. Obratem se vám ozveme zpět.

Napište nám