Dotazník z pohodlí domova

Vyplňte amanestický dotazník a souhlas s poskytováním informací

Úsměv to řekne za Vás.

Dotazníky se skládají ze dvou částí

  1. Anamnestický dotazník
  2. Souhlas pacienta s poskytováním informací a určení osob, které mohou být informovány o jeho zdravotním stavu

Dotazníky dělíme pro:

  • Dospělé: vyplňte zde.
  • Děti ve věku  0 – 6 let:  vyplňte zde.
  • Děti ve věku 7 – 14 let: vyplňte zde.

Jak dotazník vyplnit?

V prví řadě si zvolte dotazník, který je Vám určen (dospělí, děti). Následně dotazník řádně vyplňte a v dolní části podepište (myší, prstem na smartphonu nebo tabletu). Po vyplnění první části se Vám automaticky hlavička s Vašemi osobními údaji přepíše do druhé části dotazníku, kde můžete a nemusíte určit osoby, které mohou/nemohou být informováni o Vašem zdravotním stavu. Následně druhou část dotazníku opět podepište.

Čemu při vyplňování dotazníku věnovat zvýšenou pozornost?

Anamnestický dotazník je nedílnou součástí Vaší zdravotnické dokumentace. Vyplňte jej pečlivě. Prvním krokem k úspěchu je správně vyplněné Vaše jméno, příjmení a rodné číslo. Dalším důležitým krokem je samozřejmě adresa a kontaktní údaje jako je telefonní číslo a e-mail. Bez telefonního čísla Vás nebudeme moci upozornit na Vámi objednaný blížící se termín nebo Vám zaslat eRecept.

  • Jméno, příjmení a rodné číslo
  • Adreasa
  • Kontaktní údaje (telefonní číslo a e-mail)
  • Anamnéza

Maximální zabezpečení

Vše máme zabezpečené. Vámi vyplnění dotazník se uloží na náš vlastní počítačový server z kterého se automaticka a sám propojí s Vaší osobní kartou. Toto automatické propojení se řadí podle jména, příjmení a rodného čísla. V případě cizinců podle jména, příjmení a data narození. Proto těmto údajům věnujte maximální pozornost.