Bc. Vladimíra Kalakayová

dentální hygienistka

Chci se objednat
vaše hodnocení ***** komentáře

Vzdělání, kvalifikace, kurzy

Prešovská univerzita, Fakulta zdravotnických Odborový, obor Dentální hygiena, Prešov, 2020

Jazykové dovednosti

  • Angličtina
  • Francouzština (začátečník)

Specializace

Bc. Vladimíra Kalakayová pracuje v: Praha 2 – Wilsonova

Hodnocení

Označte počet hvězdiček
Odeslat

Roman V.     |    
03.01.2023

*****

Milé Dent Medico, dnes jsem absolvoval pravidelnou návštěvu na křesle dentální hygienistky Vladimíry. Již dříve jsem si říkal, že dentální hygiena v podání této profesionálky dostává zcela nový rozměr.. Vše už tu popsali další spokojení zákazníci, ale rád bych vypíchnul vysokou míru znalostí v oboru, profesionalitu, empatii, absolutní spolehlivost, jemný ale účinný přístup jakož i nadšení pro tuto práci.. U této specialisty mohu poprvé říci, že odcházím spokojený a těším se na příští návštěvu, protože jak způsob práce, tak i výsledek jsou bezchybné.. Přeji pohodový rok 2023!! Roman V.

Karel P.     |    
05.12.2022

*****

Historicky jsem již absolvoval opravdu mnoho návštěv na zubní hygieně a v posledních letech i často dentální hygienistky měnil, většinou z důvodu jejich nových rodinných povinností nebo změn působiště atp. U slečny Kalakayové jsem byl poprvé. Byl jsem rád, že vše, co plánovala udělat komentovala, abych věděl, co mne čeká. Je velice vnímavá k pocitům člověka na křesle. Jakmile jsem byl trochu v tenzi, ostatně jako každý chvilkově na zubařském křesle, navrhla krátkou přestávku. Při práci je jemná, i když sílu v rukou má. Pokud potřebovala utrhnout odškrábnout nějaký ten kámen kolem krčků, povedlo se bezbolestně. Dále poradila co zlepšit v péči, doporučila produkty pro prevenci atp. Vřele doporučuji všem kdo mají případně strach, nebo chtějí skvělou, starostlivou péči

Jakub Z.     |    
12.07.2022

*****

Příjemný a profesionální přístup. Byl jsem na dent. hygieně poprvé a rozhodně jsem z toho neměl špatný pocit, naopak.

    |    
08.02.2021

*****

Milý vstřícný přístup, vše vysvětleno před čištěním co bude následovat. Popsání péče jak se starat a předcházet zbytečným problémům u zubů/dásní.