MDDr.Kamila Foglarová

Za každou lidskou činností by měl být vidět výsledek

Chci se objednat
vaše hodnocení ***** komentáře

„Za každou lidskou činností by měl být vidět výsledek. Věřím, že naší spoluprací budeme dosahovat jen těch nejlepších.“

 Vzdělání, kvalifikace, kurzy

Univerzita Karlova v Praze, lékařská fakulta v Praze, obor stomatologie

  • Komplexní stomatologické vyšetření a stanovení léčebného plánu
  • Praktický kurz ošetření frontálního a postranního úseku chrupu
  • Kurzy implantologie
  • Praktické kurzy kompletní endodoncie
  • Endodontické ošetření REVO-S systémem
  • Roční stáž v soukromé praxi praktického zubního lékaře
  • Tříletá stáž v soukromé ortodontické praxi

„Zaměřuji se na záchovnou a dětskou stomatologii.“

Záliby

sport (orientační běh, běžky, lezení, cyklistika), vysokohorská turistika, příroda

 Publikace

 Specializace

MDDr. Kamila Foglarová pracuje v DENT MEDICO v Praze 8 – Karlín

Hodnocení

Označte počet hvězdiček
Odeslat

Matus P.     |    
18.04.2018

*****

Maximalna spokojnost :-)

Radka B.     |    
11.12.2017

*****

Paní doktorka je nejen skvělá odbornice, ale i úžasný člověk. Moje děti se smějí, co zas bude vyprávět za historky. Zvládla i mého mladšího syna, kterého jinde nechtěli ošetřit. Ona to dala a s povídáním a uklidňováním jsme nepotřebovali ani analgosedaci, na kterou jsem původně měli se jít objednat. Pořád usměvavá.

Veronika Š.     |    
12.09.2015

*****

Doporučuji. Dcera 3,5 roku měla silné trauma - během tří měsíců si prošla řadou vyšetření, jednou plombou i vytržením 4 zubů. Paní doktorka doporučila zákrok v analgosedaci, při kterém další dva zuby vytrhla a 8 zaplombovala. Zároveň navrhla udělat otisky kvůli protézce. Dcera šla za 4 dny na kontrolu a již bez traumatu a spolupracovala celou půlhodinu na křesle. Paní dr. je moc milá a ochotná, PRECIZNÍ a já už bych s dcerou jinam nešla. Ano, Dent Medico je drahá legrace, ale pro dcery zdraví není nic drahý. Takže spokojenost a jako dětského stomatologa ji mohu jedině doporučit. A uvědomte si, že špatná péče o první zuby = problémy se zuby stálými, na celý život.

Jaruška Š.     |    
23.07.2015

*****

Dobrý den, chci moc poděkovat za včerejší ošetření syna v hluboké analgosedaci . Pan doktor Vladivoj Tuzar a paní doktorka Foglarová jsou špička v oboru .

Mirka     |    
22.07.2014

*****

Paní doktorku Foglarovou jsem poznala při první návštěvě svého syna v Dent Medicu. Protože má malý problematické zoubky, vídáme se častěji, než je obvyklé a musím říct, že každá z návštěv předčí mé očekávání. Paní doktorka má úžasný přístup k dětem, snaží se, vtipkuje i když je výsledek nejistý. Malý u zubaře sice pokaždé vyvádí, co od téměř dvouletého dítěte čekat, že, ale paní doktorka pokaždé důkladně prohlédne, vysvětlí a podle potřeby ošetří. Podstoupili jsme dokonce zákrok v analgosedaci a výsledkem jsme byli více než nadšeni. Přístup stomatologa, anesteziologa i sestřičky naprosto dokonalý, úžasná komunikace s dítětem a se mnou jako rodičem i během zákroku. Po trhání 5-ti zubů a plombování několika dalších malý po 3 hodinách jedl, nebyl nikterak plačtivý, zkrátka to bylo veselé dítě jako obvykle. Dokonce se celkově zlepšilo jeho prospívání. Na kliniku Dent Medico dojíždíme z Českých Budějovic, protože u nás nemáme stomatologa schopného šetrně ošetřit takto malého pacienta, během 3 měsíců jsme ji navštívili 3x a nevolila bych jinak. Paní doktorka se sestřičkou tvoří úžasně milý tým, který bych ráda navštěvovala ve všech lékařských ordinacích. Mirka Jůzová

Zobrazit další hodnocení