Naše kliniky

Naše kliniky se nachází v Praze 8 (Karlín) a v Praze 2 (Wilsonova)

Úsměv to řekne za Vás.

Jsme DENT MEDICO, soukromá stomatologická klinika se dvěmi pracovišti v Praze. Od roku 2003 je naší prioritou poskytovat našim klientům a klientkám vysoce kvalitní, specilaizovanou, komplexní stomatologickou péči, jakou bychom si i my stomatologové představovali sami pro sebe. Neustále zdokonalujeme své služby díky profesionálnímu týmu lékařů a dentálních hygienistek a díky špičkové technice a modernímu vybavení ordinací, které nám umožňuje držet krok se světovými trendy. Klientům nabízíme krátké objednací termíny, širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 každý všední den a rozsáhlý servis i mimo ordinaci pro jejich maximální pohodlí. Jsme členem zdravotnické skupiny CARE MEDICO.

Poskytujeme kompletní stomatologickou péči

Na našich klinikách poskytujeme klientům komplexní stomatologickou péči, jejíž součástí je i výroba potřebných protetik – faset, korunek, můstků, protéz – a implantátů v naší vlastní zubní laboratoři, služby dentální hygieny, parodontologie, ortodoncie (rovnátka) a stomatochirurgie. Provádíme široké spektrum stomatochirurgických zákroků, jako jsou extrakce a resekce zubů, odstranění retních uzdiček nebo zavádění zubních implantátů. Nabízíme také široké spektrum služeb estetické stomatologie, od bělení zubů až po komplexní rekonstrukci úsměvu s využitím tzv. smile design technologií.

Všechny naše ordinace disponují špičkovou technikou a moderním vybavením. Vybavení průběžně doplňujeme a modernizujeme v souladu s vývojem ve stomatologii. Špičkové vybavení a profesionální přístup lékařů a personálu eliminují nepohodlí při vyšetření a snižují bolestivost prováděných zákroků.

Držíme krok s trendy

Vedle využívání moderních technologií držíme krok s trendy i v oblasti specializovaného vzdělávání a oborových informací. Podporujeme lékaře a odborný personál v průběžném vzdělávání, školení, návštěvách oborových konferencí. Díky tomu mají přehled o nejnovějším vývoji v oboru a mohou informace využít v péči o klienty.

Záleží nám na vašem pohodlí i mimo ordinaci

Máme pracoviště na dvou různých místech v Praze (Praha 2 Wilsonova a Praha 8 Karlín). Díky široké ordinační době od 7:00 do 21:00 každý všední den můžeme nabídnout krátké objednací termíny. Na vyšetření se můžete objednat i online e-mailem nebo přes SMS chat. Před termínem návštěvy vám pak zašleme ještě SMS s připomínkou.

Jak to u nás vypadá

Klinika Praha 8 – Karlín


Klinika Praha 2 – Wilsonova

Objednat se k nám můžete hned na telefonním čísle +420 225 990 990 přes kontaktní formulář či e-mailem na adrese recepce@dentmedico.cz. Naše pracoviště jsou snadno dostupná MHD i autem a na všech pracovištích máme i hlídané parkoviště, které je pro vás po dobu návštěvy u nás zdarma. Náš profesionální personál se rád postará u váš komfort během celé návštěvy.

Napište nám

CARE MEDICO s.r.o. Sokolovská 131/86, 186 00, Praha 8 | IČ: 26761505 | DIČ: CZ699004936.  CARE MEDICO s.r.o. je zapsaná v OR vedeném MS v Praze, oddíl C, vložka 91962