Financování péče

Využijte možnost rozložení platby

Úsměv to řekne za Vás.

Neodkládejte svou léčbu na jindy

Z našich dlouholetých zkušeností víme, že mnozí pacienti odkládají nezbytnou léčbu kvůli nedostatku finančních prostředků. Bohužel, s časem se jejich zdravotní stav může zhoršit, což vede k delší a dražší léčbě.

Abychom vám usnadnili přístup ke kvalitní zdravotní péči, kterou si zasloužíte, zajistili jsme pro vás možnost financování. Nyní můžete rozložit platbu za péči o zuby od 25 000 Kč na až 48 měsíců. 

Váš sen o dokonalém úsměvu nebyl nikdy více na dosah díky flexibilnímu financování našich služeb.

Financování péče

Objednat se

Využijte tuto jedinečnou příležitost na získání:

Podrobnější informace o našich službách najdete na našem webu. Nechte si poradit od našich odborníků a využijte možnost financování k dosažení zdravého a krásného úsměvu, o kterém jste vždy snili.

Jak to probíhá?

KONZULTACE: V rámci prvního kroku vás vyšetří náš lékař, který navrhne vhodný léčebný plán a připraví detailní cenovou nabídku. Tato nabídka je platná po dobu 6 měsíců.

ŽÁDOST: Vyplnění žádosti o financování je možné přímo přes QR kód nebo na webu našeho partnera Zdraví Je Život. Je důležité znát celkovou cenu zákroku a naše IČO: 26761505. Ve formuláři si můžete nastavit výši splátek, dobu splácení a případně požádat o odklad první splátky. Pokud budete potřebovat pomoc, neváhejte se obrátit na našehoo partnera, který vám financování prostřednictvím ESSOX zajišťuje.

SCHVÁLENÍ: Po podání žádosti obdržíte informace o schválení úvěru a další instrukce k postupu. V případě kladného rozhodnutí vám bude zaslán návrh smlouvy, který se stává závazným až s vaším podpisem, jehož preferovanou formu jste zvolili ve formuláři.

LÉČBA: Jakmile obdržíme financovanou částku, spojíme se s vámi a domluvíme termín zákroku. Vaše léčba bude v naší klinice plně předplacena, a vy obdržíte klientskou kartu, o jejímž stavu vás budeme průběžně informovat.

Objednat se

Napište nám