Implantologie

Úsměv to řekne za Vás.

Nenechte si vzít šanci na zářivý úsměv

Přišli jste o jeden či více zubů a chcete se znovu smát, aniž byste si museli zakrývat ústa? Chcete mít opět plnohodnotný chrup, aniž by vám zubní lékař pro nový zub musel brousit pilířové zuby? Je to možné díky implantátům, které nahradí chybějící kořen zubu. Na klinice DENT MEDICO se implantologii věnují špičkový specialisti a můžete tu počítat s ošetřením v maximálním pohodlí s využitím nejmodernějších postupů a technologií.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS na +420 225 990 990, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem, nejpozději však do 60 min se vám ozveme a naplánujeme termín konzultace.

Implantologie

Objednat se

  • Značkové zubní implantáty
  • Za svou práci ručíme zárukou
  • Bezbolestné ošetření
  • Zubní implantáty OSSTEM
  • Komplexní péče od A do Z

Cena konzultace včetně léčebného plánu 2.160 Kč. Výběr z ceník zde.

Kdy jsou vhodné dentální implantáty

O dentálních implantátech může uvažovat každý, kdo přišel o jeden či více zubů, u nichž se nepodařilo zachránit dostatečnou část pro uchycení zubní náhrady. Zubní implantáty jsou umělou náhradou za kořen zubu. Zavedení dentálních implantátů mohou ovlivnit rizikové faktory, jako je špatná ústní hygiena, silné kuřáctví, poruchy srážení krve, špatný stav dásní či jejich zánět, nedostatečná hustota kosti, silný diabetes či jiná onemocnění. I klienti vykazující některý z těchto rizikových faktorů mají však už dnes díky vývoji v medicíně šanci na bezpečné ošetření implantáty.

Velmi důležitá je spolupráce klienta s ošetřujícím lékařem. Klient by měl naslouchat pokynům lékaře a důsledně je dodržovat. Především je třeba provádět každodenní důkladnou ústní hygienu. Pokud se o dentální implantát dobře staráte, měl by vám vydržet po celý další život.

Jak probíhá zavedení implantátů

Při vstupním vyšetření implantolog posoudí, zda je váš chrup vhodný pro implantáty. Dentální implantát následně aplikujeme během ambulantního zákroku, při němž je klient utlumený řízenou sedací, případně celkovou anestezií. Implantát zavádíme do prostoru chybějícího zubu po důkladném vyčištění a přípravě. Na klinice DENT MEDICO používáme implantáty značky OSSTEM.

Po vsazení implantátu zavádíme do zubu tzv. vhojovací váleček, tedy dočasnou vložku, která umožní úplné zhojení ošetřeného zubu. Bezprostředně po zákroku nasazujeme antibiotika jako prevenci zánětu. Hojení trvá asi 12 týdnů a po této době je možné na implantát nasadit plně funkční protézu. V období hojení můžete nosit provizorní zubní náhradu, která vám usnadní přijímání potravy a umožní běžný společenský kontakt.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem se vám ozveme zpět.

Napište nám

Specialisté implantologie

Zobrazit další