Estetická medicína

Úsměv to řekne za Vás.

Krásné zuby jsou ozdobou každého obličeje. Na klinice DENT MEDICO nám záleží na tom, aby váš úsměv byl krásný se vším všudy. Proto vedle stomatologie na špičkové úrovni nabízíme i službu estetické medicíny, a to jak v oblasti zubů a dásní, tak ve zbytku obličeje.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS na +420 225 990 990, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem, nejpozději však do 60 min se vám ozveme a naplánujeme termín ošetření.

Estetická medicína

Objednat se

 

Cena konzultace 600 Kč. Kompletní ceník zde.
V případě podstoupení zákroků v den konzultace není konzultace účtována.

Jaké estetické zákroky nabízíme

Společným jmenovatelem zákroků je, že jsou pro klientky či klienty minimálně invazivní, a přitom přináší vysoký nejenom estetický efekt. V oblasti zubů a dásní nabízíme korekci tzv. gummy smile, neboli dásňového úsměvu odhalujícího příliš velkou část dásní. Korekce bruxismu čili skřípání zubů aplikací látky k zamezení zatínání žvýkacích svalů je také velmi vyhledávané, protože spolu se stomatologickými korekčními pomůckami efektivně pomáhá tento problém vyřešit.

Další oblastí estetické medicíny, je vyhlazení vrásek na bradě, na čele a v okolí očí. Jiné je to u zákroků zaměřených na vyhlazení vrásek rtů či zvětšení rtů, kde jako výplňová látka slouží kyselina hyaluronová.

Nejdůležitější je vaše pohodlí a spokojenost

Ceny výkonů jsou jednotné, neúčtujeme žádné skryté poplatky. Součástí ceny je i případná následná kontrola. Na konzultaci nebo přímo na zákrok se můžete objednat, i pokud zatím nejste klientkou či klientem naší kliniky. Jsme tu pro vás.

Napište nám