Omlazení a výplně rtů

pro váš ještě krásnější úsměv

Úsměv to řekne za Vás.

Ke krásnému úsměvu nepatří jen zdravé zuby, ale i krásné rty. Rty podléhají opotřebení věkem stejně jako zbytek lidského těla. Klientkám a klientům, kteří touží po mladistvě vypadajících plných rtech bez vrásek nabízíme na klinice DENT MEDICO omlazení a výplně rtů kyselinou hyaluronovou. Objednat se k nám na omlazení či výplň rtů můžete i v případě, že zatím nejste klientkou či klientem naší kliniky.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS na +420 225 990 990, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem, nejpozději však do 60 min se vám ozveme a naplánujeme termín ošetření.

Objednat se

  • Omlazení rtů
  • Korekce a výplně rtů

Cena zákroku od 7.000 Kč. Kompletní ceník zde.

Co můžeme udělat pro vaše rty

Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle a zajišťuje pružnost pokožky, včetně rtů. S postupujícím věkem se její obsah v těle snižuje, což se konkrétně v oblasti rtů může projevit vznikem vrásek, šupinek a celkově povadlejším vzhledem rtů. Aplikací kyseliny hyaluronové do rtů můžeme vrásky vyhladit a dodat rtům svěží a hydratovaný vzhled. Větší množství kyseliny pak funguje jako výplň a dokáže vaše rty zvětšit tak, aby působily esteticky, proporčně a byly krásnou třešinkou na dortu vašeho vyladěného úsměvu.

Jak probíhá zákrok

Na klinice DENT MEDICO provádí veškeré estetické zákroky lékařka, která se specializuje na estetickou medicínu v obličeji. Kyselinu hyaluronovou vpichuje tenkou jehlou přímo do oblasti rtů. Minimální průměr jehly a zkušenosti lékařky zajišťují, že je zákrok téměř bezbolestný. Před samotným vpichem se na rty a okolí aplikuje krém pro znecitlivující účinek. Vlastnímu výkonu předchází konzultace s lékařkou, během níž zkonzultujete i váš aktuální zdravotní stav a případné kontraindikace. Omlazení či výplně rtů kyselinou hyaluronovou jsou vhodné prakticky pro každého, kontraindikací je málo a jsou spíše vzácné.

Co se děje po zákroku

Efekt aplikace je viditelný ihned. Během prvních týdnů po aplikaci se postupně ještě zlepšuje tím, jak na sebe kyselina hyaluronová váže vodu. V ceně výkonu je i případná kontrola efektu po několika dnech od aplikace. Výplně se časem v pokožce vstřebávají, takže po 6 až 12 měsících už není efekt tolik patrný a je vhodné aplikovat další dávku kyseliny.

V prvním týdnu po aplikaci je třeba vyhýbat se kosmetickým zákrokům, masážím, soláriu a sauně. Také s návštěvou dentální hygieny a zubaře je nutné po aplikaci výplně rtů nejméně dva týdny počkat.

Jak se objednat na omlazení rtů na klinice DENT MEDICO

Na estetický výkon se můžete objednat, i pokud zatím nejste klientkou či klientem naší kliniky, a to na telefonním čísle +420 225 990 990, přes kontaktní formulář či e-mailem na adrese recepce@dentmedico.cz. Naše klinika je snadno dostupná MHD i autem. Máme i hlídané parkoviště, které je pro vás po dobu návštěvy u nás zdarma.

Napište nám