Stomatologie

Ošetření bez bolesti a strachu je pro nás standardem

Úsměv to řekne za Vás.

Moderní stomatologie

Ty tam jsou doby, kdy návštěva zubaře vyvolávala skoro v každém z nás strach z bolesti. Technologie a vybavení stomatologických ordinací se dynamicky vyvíjejí a ošetření bez bolesti a beze strachu je u nás na klinice DENT MEDICO běžným standardem. Ať k nám přicházíte na preventivní prohlídku, nebo řešíte konkrétní obtíže, čekejte vysoce kvalitní péči. Svěřujete se do rukou špičkových profesionálů z oboru v prostředí moderní kliniky vybavené nejnovějšími technologiemi a vlastní zubní laboratoří.

Stomatologie

Vaše pohodlí je naší prioritou

Dlouhodobé zdraví a pohodlí našich klientů je naší prioritou. Stomatologické ošetření plánujeme tak, abychom na každý zákrok měli dostatek času a mohli ho provádět bezbolestně v lokální anestezii. Pokud to vyžaduje charakter zákroku nebo pokud si to jako klient přejete, můžeme ošetření provést v řízené sedaci (tzv. analgosedaci) nebo v celkové anestezii. Veškeré tlumící metody jsou u nás v rukou odborníků s mnohaletými zkušenostmi, kteří využívají maximálně citlivé postupy s co možná nejmenší zátěží organismu.

Velký důraz klademe na dentální hygienu a klientům, kteří se dobře starají o svůj chrup, poskytujeme nadstandardní a dlouhodobé záruky. Základem jsou pravidelné konzultace s dentální hygienistkou a udržování nízkých hodnot tzv. PBI indexu, kterým sledujeme míru zánětů kolem zubů. Přesné informace o podmínkách záruk najdete zde.

Komplexní stomatologická péče pod jednou střechou

Na naší klinice poskytujeme klientům komplexní stomatologickou péči, jejíž součástí je i výroba potřebných protetik – faset, korunek, můstků, protéz – a implantátů v naší vlastní zubní laboratoři, služby dentální hygieny, parodontologie, ortodoncie (rovnátka) a stomatochirurgie. Provádíme široké spektrum stomatochirurgických zákroků, jako jsou extrakce a resekce zubů, odstranění retních uzdiček nebo zavádění zubních implantátů. Nabízíme také široké spektrum služeb estetické stomatologie, od bělení zubů až po komplexní rekonstrukci úsměvu s využitím tzv. smile design technologií.

Špičkové moderní vybavení

Naše kliniky jsou vybaveny plně digitálním centrálním panoramatickým rentgenem pro ortopantomografii, tedy snímkování chrupu, čelistí a přilehlých dutin. Každá ordinace dále disponuje vlastním intraorálním digitálním rentgenem s viziografií a ústní kamerou, díky níž máte možnost si v reálném čase prohlédnout výsledek lékařského zákroku na monitoru, který je součástí stomatologické soupravy. Využíváme špičkové soupravy od německé společnosti KaVo, která dodává rovněž veškeré instrumentální vybavení pro naše lékaře.

Mezi další vybavení, které dělá z naší kliniky a laboratoře špičkové pracoviště, patří lupové brýle EyeMag Smart, stomatologické mikroskopy Zeiss, digitální skener na otisky zubů, 3D tiskárna, technologie CEREC pro zhotovení celokeramických náhrad nebo přístroj VECTOR® pro bezkontaktní ošetření povrchu kořenu zubů při parodontóze.

Jsme tu pro vás

Máme pracoviště na třech různých místech v Praze (Praha 2 Wilsonova, Praha 4 Chodov, Praha 8 Karlín), širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 každý všední den. Objednat se k nám můžete hned na telefonním čísle +420 225 990 990 přes kontaktní formulář či e-mailem na adrese recepce@dentmedico.cz. Naše pracoviště jsou snadno dostupná MHD i autem a na všech pracovištím pro vás máme i hlídané parkoviště, která jsou pro vás po dobu návštěvy zdarma. Náš profesionální personál se rád postará u váš komfort během celé návštěvy.

Napište nám