stomatologie

Ošetření bez bolesti a beze strachu je pro nás běžným standardem. Zkušenost. Odbornost. Citlivý přístup.

úsměv to řekne za Vás

Bezbolestná stomatologie, ošetření beze strachu

Cíleně plánujeme stomatologické ošetření tak, abychom na každý zákrok měli dostatek času – automaticky jej tak můžeme provádět bezbolestně v lokální anestezii.

Na Vaše přání Vás také můžeme ošetřit v řízené sedaci (tzv. analgosedaci) nebo v celkové anestezii. Základní informace k této šetrné metodě, kdy se zcela zbavíte strachu ze zubaře, naleznete zde a dále můžete tento postup konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

stomatologie

Kvalita poskytované stomatologické péče, garance

Rádi bychom, abyste se o svůj chrup starali společně s námi. Před vlastním stomatologickým ošetřením vyžadujeme dosažení a udržení dobrého indexu ústní hygieny, kterého dosáhnete pod vedením naší dentální hygienistky. V tom případě Vám nabízíme nadstandardní a dlouhodobou garanci – podmínky záruk naleznete ZDE.

Klinika je vybavena plně digitálním centrálním panoramatickým RTG/OPG. Každá ordinace je dále samostatně vybavena vlastním intraorálním digitálním RTG s viziografií a intraorální kamerou. Máte tak možnost si v reálném čase prohlédnout výsledek lékařského zákroku na monitoru, který je součástí stomatologické soupravy.

Stomatologie

Pravidelné prohlídky s intraorálním nebo panoramatickým digitálním snímkováním, preventivní péče, výplně zubů, léčení onemocnění zubní dřeně, kořenové výplně a další.

Protetická stomatologie

Implantáty, špičkové protetické řešení – fasety, korunky, můstky, protézy – široká škála moderních materiálů včetně počítačově zpracovaných celokeramických zirkon-oxidových výrobků. Veškeré stomatologické výrobky pro protetiku realizujeme ve vlastní zubní laboratoři, která na místě provede zkoušku i výběr optimální barvy. Více o protetice dozvíte ZDE a více o implantologii ZDE

Ortodoncie (rovnátka)

Komplexní nabídka snímacích i fixních aparátů, neviditelných rovnátek a ostatního příslušenství – k dispozici různobarevné provedení, dětské motivy a další dle individuálního přání. Více o ortodoncii a rovnátkách naleznete ZDE.

Stomatochirurgie

Provádíme široké spektrum stomatochirurgických zákroků. Více o stomatochirurgii ZDE.

Parodontologie

Péče o dásně a závěsný aparát zubu, preventivní zákroky, léčba paradontózy, VECTOR. Více o parodontologii naleznete ZDE.

Dentální hygiena

Stanovení indexu čistoty chrupu, odstraňování plaku a zubního kamene, nácvik domácí péče o chrup, seznámení pacienta s pomůckami ke správnému čištění zubů, prodej prostředků dentální hygieny. Více o dentální hygieně se dozvíte ZDE.

Bělení zubů

Bělení zubů ordinační nebo domácí, odstraňování pigmentu, keramické fasety, aplikace dentálního šperku. Více o bělení zubů naleznete ZDE.