Vyhlazení vrásek v obličeji

pro váš ještě krásnější úsměv

Úsměv to řekne za Vás.

V rámci komplexní péče o úsměvy našich klientek a klientů nabízíme na naší stomatologické klinice i estetické výkony. S věkem ztrácí pokožka obličeje svou elasticitu a s ubývajícím kolagenem v ní přibývá vrásek. Pro ženy a dnes i muže, kteří nejsou spokojeni s tím, že jejich pokožka již není tak hladká a vypjatá jako kdysi, je efektivním řešením injekční aplikace botulotoxinu. Objednat se na vyhlazení vrásek můžete i v případě, že jste u nás nikdy na stomatologii nebyli a nejste zatím klienty naší kliniky.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS na +420 225 990 990, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem, nejpozději však do 60 min se vám ozveme a naplánujeme termín ošetření.

  • Vrásky na bradě
  • Mračivka
  • Vrásky na čele a okolo očí

Cena zákroků od 1.500 Kč. Kompletní ceník zde.

Objednat se

Jaké druhy vrásek vyhlazujeme

Zabýváme se vyhlazováním všech druhů tzv. mimických vrásek v obličeji. V oblasti čela jsou to podélné vrásky vznikající v důsledku krčení čela a dále pak kolmé vrásky mezi obočím. Těm se říká mračivka, a pokud jsou vrásky hlubší nebo jich je hodně, působí obličej dojmem stálé zamračenosti. Velké množství vrásek vzniká s přibývajícím věkem také v okolí očí. I tyto známky stárnutí lze efektivně vyhladit botoxem, stejně jako vrásky na bradě. Ty vznikají ponejvíce aktivitou mimického svalu musculus mentalis a projevují se jako důlky nebo rýhy.

Jak zákrok probíhá

Aplikace botulotoxinu neboli botoxu je otázkou pár minut. Vlastnímu výkonu předchází konzultace s lékařkou, která zkontroluje stav vašeho obličeje a navrhne nejvhodnější postup a množství jednotek botulotoxinu, které je třeba aplikovat. K aplikaci používáme speciální tenkou jehlu, zákrok probíhá bez znecitlivění. Jedná se o rychlé a efektivní řešení problémů s vráskami, které je dnes velmi rozšířené a vhodné téměř pro každého, kdo touží po vypnuté pokožce v obličeji. Kontraindikacemi aplikace botoxu jsou těhotenství a kojení, oslabená imunita, nervosvalová onemocnění, hypersenzitivita vůči albuminu nebo dřívější alergická reakce na botox.

Co se děje po zákroku

Aplikace botulotoxinu je rychlý ambulantní zákrok. Obličej si v prvních hodinách po aplikaci zvyká na aplikovanou látku. Pokud podstupujete aplikaci poprvé, může vás trochu překvapit změněná mimika v obličeji, ale většina klientek a klientů se s novým stavem sžije ihned, díky skvělému výsledku, který zákrok přináší.

Během prvních čtyř hodin od aplikace je potřeba se vyhnout poloze vleže a předklonům a nemasírovat si ošetřené části obličeje. Osmačtyřicet hodin po aplikaci byste měli dodržet klidový režim bez intenzivního cvičení a pobytu na slunci či v soláriu. Součástí ceny zákroku je i případná kontrola po několika dnech. Efekt vyhlazení po jedné aplikaci vydrží zhruba čtyři až osm měsíců. Záleží na původním stavu obličeje i dalších dispozicích klientky či klienta. Když efekt vymizí, je možné proces zopakovat.

Jak se objednat na vyhlazení vrásek na klinice DENT MEDICO

Na estetický výkon se můžete objednat, i pokud zatím nejste klientkou či klientem naší kliniky, a to na telefonním čísle +420 225 990 990, přes kontaktní formulář či e-mailem na adrese recepce@dentmedico.cz. Naše klinika je snadno dostupná MHD i autem. Máme i hlídané parkoviště, které je pro vás po dobu návštěvy u nás zdarma.

Napište nám