Proč zvolit ortodontickou léčbu v DENT MEDICO?

Úsměv to řekne za Vás.

V DENT MEDICO máme nespočet specialistů. Lékaře specializující se na záchovnou stomatologii, parodontologii, stomatochirurgii, implantologii, ortodoncii a dokonce na klinice najdete i anesteziologa. Samozřejmě nechybí ani dentální hygiena.

Jednotliví specialisté spolu dennodenně spolupracují a to je obrovskou výhodou. Všechny kliniky máme vybaveny špičkovými přístroji, například 3D skenerem. Ten slouží k vytvoření digitálního modelu Vašeho chrupu. Tím nahrazuje klasické a pro mnohé nepříjemné otiskování.

Lékaři se pravidelně školí. Se svými kolegy se pravidelně potkávají na společných konferencích a předávají si své zkušenosti. Další výhodou je, že přesnou cenu ortodontické léčby se dozvíte ještě před jejím začátkem. Cena je konečná a nemá žádné skryté poplatky.

V neposlední řadě, je výhodou specialistka ortodoncie MDDr. Diana Filipová. Ta se na kliniku vrátila po ročním pobytu v USA. Je držitelka První ceny České ortodontické společnosti za svou věděckou práci. MDDr. Diana Filipová má empatický a přátelský tým, který si poradí i s dětskými pacienty. Dokonce i s těmi, kteří bývají ošetřováni v analgosedaci (v celkovém uspání).


Pro ty nejmenší máme na výběr z velké škály barevných rovnátek s obrázky. A ty děti naprosto milují!

Ordinaci MDDr. Diany Filipové najdete na pobočce Wilsonova s výbornou dostupností, která se nachází hned vedle Hlavního nádraží.

Konzultace zdarma

Pokud máte žádanku od svého zubního lékaře, máte konzultaci na ortodontickou léčbu zdarma. Pokud žádanku nemáte, cena konzultace je dle aktuálního ceníku.

Pro termín si můžete napsat na recepce@dentmedico.cz, případně poslat SMS či zavolat na 225 990 990. K objednání můžete využít i naše sociální sítě jako je Facebook či Instagram. K dispozici jsme Vám v pracovních dnech a to od 7:00 do 21:00.