Estetická stomatologie

Nejenom digitálními technologiemi za krásný úsměv

Úsměv to řekne za Vás.

Kdo by nechtěl mít úsměv plný rovných zářivých zubů. Náš chrup však již od dětství podléhá opotřebení, kazům a někdy i dalším problémům, kvůli nimž ve výsledku nejsme spokojeni s tím, jak vypadá obsah našich usmívajících se úst. Od toho, abyste se mohli opět sebevědomě usmívat, i když vaše zuby už něco zažily, jsou tu služby estetické stomatologie. Na klinice DENT MEDICO budete v tomto ohledu v nejlepších rukou špičkových specialistů, kteří mají k dispozici nejmodernější technologie a vybavení. Takzvaný americký úsměv není vyhrazen obyvatelům zámořské velmoci, s pomocí moderní estetické stomatologie ho můžete mít i vy.

Keramické fasety – zuby jako nové

Keramické fasety jsou v estetické stomatologii hojně využívaným prostředkem. Jedná se o velmi tenké keramické destičky, které se nalepují na přední, viditelné plošky zubů. Dokážeme jimi zakrýt mimo jiné nevzhledné výplně, mechanická poškození zubu, příliš velké mezery mezi zuby i nevhodné zabarvení zubů. Jsou vhodné i pro klienty s menšími ortodontickými vadami.

Fasety můžeme aplikovat na jeden zub i více zubů zároveň. Podmínkou je zdraví zubu. Rozhodnutí o použití faset tedy musí předcházet stomatologické vyšetření s důkladným posouzením stavu zubů a výplní. Fasety pro vás vyrábíme na míru ve vlastní zubní laboratoři. Před vlastní aplikací fasety mírně obrousíme povrch zubu. Jedná se jen o minimální zásah

Keramický materiál faset s sebou nese řadu výhod. Má podobné fyzikální vlastnosti jako pravé zuby a díky hladkému povrchu se na něm neusazují bakterie způsobující zubní kaz. Materiál je stálobarevný a odolný vůči zabarvení konzumovanými potravinami či nápoji. Dojde-li k poškození fasety, například při úrazu, lze ji snadno odstranit a vyměnit za novou.

Celokeramické náhrady

Potřebuje-li váš úsměv vylepšit korunkou, můstkem nebo inlayí, nabízíme celokeramické náhrady zhotovené s pomocí moderní technologie. Díky ní nemusíme provádět klasické otiskování zubů a nasazovat provizorní náhrady. Hlavní výhodou této metody je kompletní ošetření během jedné návštěvy v ordinaci. Technologie umožňuje anatomicky přesné zpracování, díky němuž je zaručena velmi dlouhá životnost náhrady. Keramický materiál je velmi odolný, nesmršťuje se a v ústech vypadá přirozeně a jednoduše skvěle.

Bělení zubů

K vylepšení úsměvu může pomoci i bělení zubů. Na klinice DENT MEDICO využíváme několik technologií, nejvíce doporučujeme technologii Pure Whitening. Podmínkou pro bezpečné bělení zubů je zdravý chrup bez kazů a zánětu dásní. Stav vašeho chrupu z hlediska vhodnosti pro bělení posoudí při důkladném vyšetření dentální hygienistka. Více o bělení zubů zjistíte zde.

Smile Design Centrum

Neboli digitální technologií za krásný úsměv. V estetické stomatologii u nás hojně využíváme digitálních technologií – tzv. Smile Design Centra. Díky němu máme k dispozici soubor digitálních nástrojů, které nám pomáhají změřit, navrhnout a otestovat, jak ve vašem konkrétním případě dosáhnout co nejhezčího a nejpřirozeněji vypadajícího úsměvu. Tyto technologie pomáhají snímkovat stávající stav chrupu, modelovat úpravy i volit konkrétní postupy, jak opravit vaše zuby.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem se vám ozveme zpět.

Napište nám