Volná místa

Přijďte k nám a staňte se naším kolegou

Úsměv to řekne za Vás.

Vítejte v CARE MEDICO – privátní klinice, kde se snoubí vášeň pro péči o zdraví s nejmodernějšími technologiemi a péči na mezinárodní úrovni. Neustále rosteme, jsme inovativní a nabízíme zcela nový standard v oblasti zdravotní péče. Našim klientům v rámci kliniky DENT MEDICO nabízíme komplexní stomatologickou péči od A do Z. Proto pravidelně hledáme nové kolegyně a kolegy do našeho zdravotnického i nezdravotnického týmu. Lékaře, dentální hygienisty/ky, zdravotní sestry či zubní instrumentáře/ky nebo specialistky do odborných úseků podpory a administrativy. 

Pokud hledáte pracovní prostředí, kde můžete profesně růst, pracovat se špičkovými odborníky a mít přístup k moderním technologiím, jste na správném místě.

Proč do toho jít s námi?

 • Jsme stabilní, ryze česká společnosti s tradicí od roku 2003
 • Jsme hrdí, že používáme přístroje a technologie typu: digitální skener 3shape Trios 5. generace, stomatologické mikroskopy, lupové brýle, máme vlastní digitální zubní labotatoř a mnoho dalšího
 • Vážíme si času profesionálů a umíme ho ohodnotit
 • Navzájem spolupracujeme a jsme sehraný tým
 • Pravidelně se potkáváme, a to nejenom na společných školení či poradách, ale vedeme i celofiremní akce 😛 
 • Poskytujeme komplexní péči od A do Z (parodontologie, ortodoncie, stomatochirurgie, kloubní poradna, pedostomatologie, implantologie, analgosedace atd.)
 • Pro talentované absolventy zajistíme maximální podporu ve vzdělávání pod vedením zkušeného kolegy

Prioritou DENT MEDICO je poskytovat klientům a klientkám vysoce kvalitní, specializovanou, komplexní péči, jakou bychom si představovali sami pro sebe. Neustále zdokonalujeme své služby a snažíme se držet krok se světovými trendy. 

Na co dalšího se u nás můžete těšit?

 • Moderně vybavené ordinace v příjemných prostorách privátní kliniky s výbornou dostupností MHD
 • Slevy na ošetření pro vás a vaši rodinu v rámci celé skupiny CARE MEDICO, multisport kartu, firemní tarif, firemní akce, placené volno nad rámec zákonné dovolené, občerstvení na pracovišti a výbornou kávu
 • Finanční poradenství, osobní koučink a právní pomoc 
 • Přátelskou a profesionální atmosféru

Pokud chcete, aby se práce stala vaším koníčkem a chcete mít kolem sebe tým profesionálů, zašlete nám váš životopis na adresu prace@caremedico.cz. Obratem se vám ozveme a domluvíme osobní setkání. Těšíme se na vás.

Koho hledáme?

Zubní lékař/lékařka

Moc dobře si uvědomujeme, že důležitým faktorem při výběru zaměstnání je spolu s motivačním způsobem odměňování, i dostatek volného času na soukromý život, rodinu a koníčky. Vstupte do moderního světa komplexní stomatologie. 

 

Zubní lékař/lékařka v Písku

Staňte se klíčovým hráčem v našem týmu v Písku a budujte s námi novou kliniku.

 

Dentální hygienista/hygienistka

Každým dnem posouváme hranice a stavíme silný základ pro zdravé a krásné úsměvy našich klientům. Air-Flow Master® je ve všech našich ordinacích standardem. 


Sestřička/bratr zubního lékaře

Přidejte se k našemu týmu a staňte se nedílnou součástí moderní stomatologické ordinace. Pomozte našim lékařům poskytovat kvalitní péči. Úsměv začíná u nás.


Ortodontický asistent/asistentka 

Do týmu ortodontických asistentek a zubních instrumentářek na pobočce Karlín přijmeme novou kolegyni či kolegu. Tým vede naše specialistka ortodoncie MDDr. Diana Filipová, Ph.D., MBA


Recepční 

Staňte se klíčovou osobou našeho klientského servisu, který zajišťuje profesionální a přátelský přístup k našim klientům a pomáhá ordinacím v jejich každodenním provozu. 


 

Jak to u nás vypadá?

Zaujala vás některá z nabízených pozic? Pošlete nám vás profesní životopis společně s fotografií na adresu prace@caremedico.cz. Obratem se vám ozveme.

Zasláním životopisu nám dáváte souhlas ke zpracování vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, pouze za účelem tohoto výběrového řízení a následně skartovány.