Zubní laboratoř

Zabýváme se fixní a snímací protetikou, výrobou hybridních náhrad na vlastní zuby nebo implantáty

Úsměv to řekne za Vás.

Jen výjimečná klinika nabízí vlastní zubní laboratoř

Zabýváme se fixní a snímací protetikou, výrobou hybridních náhrad na vlastní zuby nebo implantáty a kombinovanými pracemi se zásuvnými spoji, kónusovými nebo teleskopickými korunkami. Důraz klademe na soustavné ověřování a upevňování kvality estetických protetických prací kontaktem s klienty. V laboratoři je možné vybrat barvu zubů a nabízíme samozřejmě také možnost vyzkoušení a individuálních úprav náhrady (barva, tvar atd.) podle přání klienta. Máme vyčleněnou konzultační místnost pro klienty se zajištěným soukromím. Nejlepším osvědčením naší kvality je fakt, že v naší laboratoři nevyrábíme pouze pro klientky kliniky DENT MEDICO, ale pro mnohé stomatology a zubní kliniky nejen z Prahy, ale i jiných částí ČR.

Zubní laboratoř

Na klinice DENT MEDICO poskytujeme komplexní stomatologickou péči a k tomu patří i naše vlastní zubní laboratoř MEDICO LAB. Díky ní můžeme našim klientům a klientkám rychle vyrobit přesně takové zubní náhrady či implantáty, jaké potřebují. Máme k dispozici špičkové vybavení, které neustále doplňujeme a obměňujeme, abychom našim klientům mohli zaručit nejvyšší možnou kvalitu a estetiku protetických prací. Naše laboratoř je vyhlášeným pracovištěm a vedle klientů kliniky DENT MEDICO vyrábíme náhrady a další potřeby i pro mnohé další stomatology a zubní kliniky v Praze i jiných částech Česka.

  • Estetická stomatologie a komplexní rekonstrukce chrupu
  • Korunky, fasety, můstky, zubní náhrady aj.
  • Individuální přístup

Cena ošetření se odvíjí od náročnosti a stavu chrupu. Výběr z ceníku naleznete zde.

Objednat se

Jsme tu pro vás

Výroba vašich náhrad probíhá na základě doporučení stomatologa po konzultaci přímo s vámi. V laboratoři pro vás máme samostatnou konzultační místnost se zajištěným soukromím. Během konzultace v laboratoři si můžete vybrat barvu zubů, vyzkoušet náhrady a zadat své požadavky na individuální úpravy tvaru, barvy atd. dle svého přání. Umíme připravit estetickou studii budoucího stavu chrupu, včetně repliky plánovaného řešení, která je přenositelná do vašich úst.

Moderní technologie pro krásný úsměv

Nabízíme prototypová řešení s využitím široké škály moderních materiálů, včetně počítačově zpracovaných celokeramických a metalokeramických výrobků. Vyrábíme implantáty, korunky, můstky, protézy, hybridní protézy, teleskopické a kónusové korunky, individuálně zhotovené retenční třmeny či zásuvné spoje. Velkou roli hraje v moderní stomatologické protetice estetika. V naší laboratoři máme k dispozici moderní technologie od firmy Amann Girrbach pro zhotovení keramických inlayí, fazet, korunek a menších můstků. Technologie umožňuje anatomicky přesné zpracování, díky němuž jsme schopni zhotovit práce v té nejlepší možné kvalitě a přesnosti.

Klientům či klientkám, kteří podstupují bělení zubů, vyrábíme na míru nosiče bělících gelů, jež se používají při domácí fázi bělení. Umíme vyrobit také nosiče léčiv, sportovní chrániče nebo chrániče proti bruxismu.

Napište nám

Svěřte se do rukou odborníků

MDDr. Eliška Eichlerová

MDDr. Eliška Eichlerová

na mateřské dovolené
Zobrazit další