K dentální hygieně dárek zdarma!

Ušetřete na produktech dentální hygieny

Úsměv to řekne za Vás.

Ke každé první návštěvě dentální hygieny na naší nové klinice Wilsonova 301/10, 120 00 Praha 2 (u Hlavního nádraží) nyní získáte produkty dentální hygieny ZDARMA. Akce trvá od 13. 8. do 7. 9. 2018. Kudy se dostanete na naši novou kliniku, se dozvíte zde v sekci „Kudy k nám“.

13. 8. – 7. 9. 2018
Klinika Praha 2 – Wilsonova

Jako dárek od nás získáte velké balení zubní pasty Meridol Parodont Expert 75ml, zubní kartáček značky Pedro Perez Ultra Soft vyrobený v České republice a set dvou cestovních balení zubní pasty Elmex.

Jak probíhá dentální hygiena?

O tom, co Vás na první návštěvě dentální hygieny čeká a jaký je její postup, si můžete přečíst v článku, který jsme pro Vás společně s našemi dentálními hygienistkami připravili.

Jak se do akce zapojit?

Je to snadné, stačí se objednat na vstupní dentální hygienu v době trvání akce. Podmínkou ovšem je, že jste v minulosti ošetření dentální hygieny u nás neabsolvovali. Akce je platná a vztahuje se na všechny nové, ale i stávající klienty, kteří ošetření dentální hygieny u nás na klinice nevyužívají. Více informací naleznete v kompletních podmínkách akce.

Objednat se